حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
TOP GOLF CO.,LTD 86--13925528791 cindy@golf-cartparts.com
نمایه شرکت قیمت دریافت کنید
خانه -

TOP GOLF CO.,LTD نمایه شرکت

TOP GOLF CO.,LTD
 • نوع کسب و کار

  سازنده,صادر کننده

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,آسیای شرقی,جنوب شرقی آسیا,خاورمیانه,افریقا,اقیانوسیه,در سراسر جهان

 • مارک های

  گلف برتر

 • تعداد کارمندان

  10~100

 • فروش سالانه

  1000000-5000000

 • سال تاسیس

  2004

 • صادرات کامپیوتر

  80% - 90%

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86--13925528791

معرفی

شرکت TOP GOLF، LTD در سال 2004، Dongguan که 50000 متر مربع است، تاسیس شد و ظرفیت آن حدود 2000 واحد در ماه است.در مورد خودروهای ما، ما مزایای EZ-GO، CLUB CAR، YAMAHA را ادغام می کنیم.در همین حال با استفاده از فناوری پیشرفته آلمانی، ما سری خودروهای خود را که مطابق با استانداردهای فنی خودروهای الکتریکی وارداتی طراحی شده است، تحقیق و توسعه داده‌ایم.قطعات پوششی از مواد خاص مهندسی خودرو PP ساخته شده است که با مد، زیبایی و دوام عالی مشخص می شود.این خودروها مجهز به سیستم عملکرد منحصربفرد و انفرادی، سیستم فرمان چابک و روان و سیستم تعلیق مستقل می‌باشند. با توجه به سبک منحصر به فرد، کیفیت عالی، خدمات بی‌نقص، مورد تایید مشتریان و بازار حداکثری قرار گرفته‌ایم.مانند ایالات متحده آمریکا، آلمان، ایتالیا، کانادا، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئیس، اتریش، نروژ، سوئد، دانمارک، فنلاند، فرانسه، اسپانیا، برزیل و غیره ما همکاری خوبی با مشتریان در این کشورها داریم که برند مشترک ما است. محصولات جدید یکدیگر را توسعه دهند.ما همچنین قادر به پاسخگویی به خواسته های مختلف مشتریان مختلف با اتخاذ تنظیمات متنوع رنگ و سبک هستیم. ما نه تنها خدمات قبل از فروش خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهیم، بلکه خدمات پس از فروش خوبی را نیز ارائه می دهیم.حتی ما می توانیم مهندس را ترتیب دهیم تا مشکلات مشتریان را حل کند.با پیروی از مفهوم اصلی "اول کیفیت، اول مشتری"، ما بر این باوریم که نه تنها مشتری را به دست خواهیم آورد، بلکه بازار را نیز به دست خواهیم آورد.امیدواریم بتوانیم با هم با مشتری بالا برویم.

 

چین TOP GOLF CO.,LTD نمایه شرکت 0

تاریخ

شرکت ما یک تولید کننده و تاجر حرفه ای با قطعات خودرو و قطعات گاری گلف است.

 

در تجارت قطعات گاری گلف، شرکت ما کیت نور، سپر، بالا، کیت نشانگر راهنما، تخته داشبورد، فلر گلگیر، پوشش چرخ و بسیاری از قطعات دیگر را برای EZ-GO، CLUB CAR و گاری گلف YAMAHA تولید می کند.در این سال ها قطعات گاری گلف ما در ایالات متحده و سایر کشورها و مناطق بسیار خوب فروخته می شد.شرکت ما به دلیل کیفیت خوب قطعات، مانند Nivel، Madjax و Red Hawk، با مشتریان زیادی رابطه تجاری پایدار برقرار کرده است.

 

شرکت TOP GOLF، LTD در سال 2004، Dongguan که 50000 متر مربع است، تاسیس شد و ظرفیت آن حدود 2000 واحد در ماه است.در مورد خودروهای ما، ما مزایای EZ-GO، CLUB CAR، YAMAHA را ادغام می کنیم.در همین حال با استفاده از فناوری پیشرفته آلمانی، ما سری خودروهای خود را که مطابق با استانداردهای فنی خودروهای الکتریکی وارداتی طراحی شده است، تحقیق و توسعه داده‌ایم.قطعات پوششی از مواد خاص مهندسی خودرو PP ساخته شده است که با مد، زیبایی و دوام عالی مشخص می شود.این خودروها مجهز به سیستم عملکرد منحصربفرد و انفرادی، سیستم فرمان چابک و روان و سیستم تعلیق مستقل می‌باشند. با توجه به سبک منحصر به فرد، کیفیت عالی، خدمات بی‌نقص، مورد تایید مشتریان و بازار حداکثری قرار گرفته‌ایم.مانند کره، استرالیا، هند، ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، ترکیه، برزیل و غیره ما همکاری خوبی با مشتریان در این کشورها داریم که با نام تجاری مشترک، محصولات جدید یکدیگر را توسعه می دهیم.ما همچنین قادر به پاسخگویی به خواسته های مختلف مشتریان مختلف با اتخاذ تنظیمات متنوع رنگ و سبک هستیم. ما نه تنها خدمات قبل از فروش خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهیم، بلکه خدمات پس از فروش خوبی را نیز ارائه می دهیم.حتی ما می توانیم مهندس را ترتیب دهیم تا مشکلات مشتریان را حل کند.با پیروی از مفهوم اصلی "اول کیفیت، اول مشتری"، ما بر این باوریم که نه تنها مشتری را به دست خواهیم آورد، بلکه بازار را نیز به دست خواهیم آورد.امیدواریم بتوانیم با هم با مشتری بالا برویم.

چین TOP GOLF CO.,LTD نمایه شرکت 0

چین TOP GOLF CO.,LTD نمایه شرکت 1

سرویس

خدمات مشاوره

 

ما قادر به ارائه طرح ها و پیشنهادات حرفه ای برای شما در قسمت گاری گلف هستیم.

 

 

خدمات محصول

 

ما ساخت قطعات مختلف سبد گلف را برای شما فراهم می کنیم، و در عین حال، OEM و ODM نیز برای ما قابل اجرا هستند.

 

 

خدمات پس از فروش

 

ما پس از دریافت بازخورد شما برای محصولات، در 24 ساعت پاسخ خواهیم داد و به زودی برای موارد ناراضی شما راه حلی ارائه می دهیم.

تیم ما

بیش از 100 کارمند درگیر تولید، فروش و تحقیق و توسعه هستند که خدمات یک مرحله ای را برای شما ارائه می دهند، آنها در زمینه های خود متخصص هستند و خدمات خوب و بهترین محصولات را به شما ارائه می دهند.